Firma

Zarząd

Mirosław Błoniarz

Prezes Zarządu
+48 695 850 268
miroslaw.bloniarz*!*alplan.com.pl

Absolwent Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej na kierunku architektura i urbanistyka. W 2000 ukończył program podyplomowy w dziedzinie planowania przestrzennego rozwoju miast w gospodarkach okresu transformacji na Institute for Housing and Urban Development Studies, Erasmus University w Rotterdamie. W latach 2001-2009 związany z Budimex S.A. pełniąc obowiązki kolejno, inżyniera budowy, kierownika kontraktu i dyrektora rejonu zachodniopomorskiego. Zarządzał realizacją kontraktów wielkobudżetowych w budownictwie kubaturowym na terenie Polski oraz Hiszpanii. Z energetyką odnawialną związany od 2007 roku. W 2009 roku współzałożyciel firmy Alplan, główny projektant, ekspert w dziedzinie planowania przestrzennego obiektów energetyki odnawialnej, projektowania architektoniczno-budowlanego oraz zagadnień prawno-administracyjnych związanych z projektowaniem farm wiatrowych. Autor wielu opracowań technicznych oraz opinii eksperckich.

Bartosz Szczygieł

Wiceprezes Zarządu
+48 695 850 278
bartosz.szczygiel*!*alplan.com.pl

Absolwent Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej na kierunku konstrukcje budowlane i inżynierskie. W latach 2007-2009 pracował w Budimex S.A. na stanowisku kierownika kontraktu przy realizacji budów dla energetyki wiatrowej. Od 2009 roku współzałożyciel i główny projektant w firmie Alplan. Zrealizował w bezpośrednim nadzorze wiele projektów wiatrowych na terenie Polski, autor licznych projektów budowlanych o mocy ponad 1000MW. Ekspert w dziedzinie zagadnień technicznych w branży konstrukcyjnej i drogowej związanych z energetyką wiatrową.

Wykonało avangardo.eu

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.